Zondle umożliwia tworzenie gier edukacyjnych o różnym stopniu trudności i tematyce. Możemy tworzyć gry matematyczne, przyrodnicze, ortograficzne i wiele, wiele innych. Tematy gier mogą być tworzone przez nauczyciela jak i samych uczniów. Stworzone tematy można udostępniać innym uzytkownikom.  Uczniowie mogą grać wykorzystując stworzone przez nauczyciela tematy w domu, wielokrotnie, w dogodnym dla siebie czasie.

Zondle oferuje nauczycielowi dziennik i  dostęp do tworzonych przez uczniów gier, dzięki czemu ma pełną kontolę nad tym co tworzą uczniowie. Funkcja  dziennika umożliwia porównywanie wyników uzyskiwanych przez uczniów w poszczególnych grach. Wysiłek uczniów jest nagradzany specjalnymi odznakami.  Dodatkową motywację uczniowie zyskują zbierając „zolary.” Za każdą prawidłową odpowiedź w grze, uczeń zdobywa 10 zolarów. W sklepie zondle uczeń może za nie kupić różne atrakcyjne gadżety.

Aby przejść na platformę zondle kliknij obrazek.

W okienku USERNAME wpisz nazwę użytkownika.

W okienku PASSWORD wpisz hasło.

Pamiętaj, jeśli 5 razy z rzędu wpiszesz błędne hasło, twoje konto zostanie zablokowane. Jeśli tak się stanie,  nie martw się. Twój nauczyciel zostanie o tym poinformowany i wygeneruje ci nowe hasło.