28 marca

 

Dziś realizowaliśmy zadania z naszego projektu Webquest. Prezentowaliśmy nasze zwierzątka, mówiliśmy na jakim żyją kontynencie, układaliśmy wykonane w domu puzzle.

27 marca

Dziś rozmawialiśmy o różnych rodzajach niepełnosprawności. Próbowaliśmy się wczuć w sytuację takich osób. Oglądając zdjęcia niepełnosprawnych malarzy, muzyków, sportowców przekonaliśmy się, że ludzie są tacy sami jak my.

25 marca

NASZE SÓWKI - pojemniki na szkolne przybory :-)

21 marca

BIEG PO ZDROWIE

PODSUMOWANIE PROJEKTU "BEZPIECZNY DOLNOŚLĄZAK"

Click to play this Smilebox slideshow
Create your own slideshow - Powered by Smilebox
Customize your own photo slideshow

 

FOTORELACJA

PANI ANI GAJEWSKIEJ Z NASZEGO KLASOWEGO PUNKTU :-)

Przy okazji bardzo serdecznie dziękuję paniom

Dominice Zawadzkiej i Annie Gajewskiej

za poświęcony czas i zaangażowanie w organizację imprezy

"Bieg po zdrowie."

19 marca

Praca w grupach - portret Marzanny

18 marca

Dziś rozmawialiśmy o zwiastunach wiosny i wykonywaliśmy wiosenne zadania. Rozwiązywaliśmy zagadki, układaliśmy zdania z rozsypanek wyrazowych, rozpoznawaliśmy zwiastuny wiosny, szukaliśmy wyrazów w wykreślance. Korzystaliśmy z zasobów portalu SUPERKID.

6 marca

Dziś uczestniczyliśmy w uroczystej gali programu "Domofon ICE." Wysłuchaliśmy pogadanki pana policjanta, zobaczyliśmy pokaz ratownictwa medycznego i przedstawienie teatru "Maska" o przygodach smoczycy Emilii. Każdy z uczestników imprazy otrzymał odblask "Domofon ICE." Na uroczystości obecni byli nasi koledzy i koleżanki z sąsiednich szkół.

 

 

5 marca

Dziś mieliśmy prawdziwie TiKowy dzień. Na zajęciach komputerowych uczestniczyliśmy w pierwszym naszym hangoucie, czyli video konferencji. Dzięki kamerze umieszczonej w laptopie, widzieliśmy naszych kolegów z Piły, a oni nas. Na początku każdy się przedstawił i powiedział co najbardziej lubi. Rozmawialiśmy też o szkole i naszych paniach. Pokazaliśmy sobie nasze podręczniki i sale, w których się uczymy. Przy okazji okazało się, że niektorzy z nas zdecydowanie wolą spotkania w realnej rzeczywistości. Zgodziliśmy się jednak, że w niektórych sytuacjach nowoczesne technologie są niezastąpione, ponieważ stanowią jedyną możliwość kontaktu z drugim człowiekiem.

 

Między lekcjami graliśmy w Milionerów. Zobaczcie jak się bawiliśmy:-)