27 czerwca

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

 

Z DZIESIEJSZYM DNIEM JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI KLASY IIb

24 czerwca

 

Ostatnie dni szkolnego roku. Korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na mini siłownię w Łanach. Trenowaliśmy zwisy na drabinkach, ćwiczyliśmy na steperze, graliśmy w piłkę i ... lepiej zobaczcie sami :-)

23 czerwca

 

DZIEŃ TATY


Płynie Odra, płynie..

w wodzie rybki kryje,

każdy nasz tatuś

niechaj sto lat żyje!!!

11 czerwca

Dziś na zajęciach komputerowych dzieci same tworzyły interaktywne gry komputerowe. W tym celu wykorzystaliśmy aplikację zondle. Dzieci układały pytania, wymyślały odpowiedzi, zapisywały wszystko przy pomocy klawiatury. Dzieci same wymyślały tematykę gier, a była ona bardzo różnorodna. Tematem gier zostały zakupy, konie, koty, ungry birds i misie Ewoki :-) Oto przykłady niektórych gier:

GRA BASI I WERONIKI

GRA MILENKI I MARTYNKI

GRA ZOSI

GRA MIKOŁAJA

2-3 czerwca

DWUDNIOWA WYCIECZKA

GÓRY STOŁOWE

(więcej zdjęć w zakładce wycieczka)

Pierwszy postój za nami, humory dopisują. Mijamy Bardo śląskie. Pozdrawiamy :-)

 13.15 - garnuszki ulepione, jedziemy zwiedzać Wambierzyce. Niebo lekko zachmurzone ale nie pada :-)

15.50 - zwiedziliśmy ruchomą szopkę w Wambierzycach i skansen sołtysa. Jedziemy do ośrodka. Humory nadal dopisują, plecaczki pełne pamiątek.:-)

 

21.10 - zaraz idziemy spać. W ośrodku jest super. Zjedlismy obiadokolację (zupę pomidorową z kluseczkami) i drugie danie (mielony z ziemniaczkami i mizerią). Potem były zabawy: strzelanie z łuku, chodzenie na nartach, puszczanie baniek mydlanych i inne atrakcje. Kiedy się wyhasaliśmy upiekliśmy w ognisku kiełbaski. :-)

POZDROWIENIA OD DZIECI :-)

Drugi dzień

10.22-pogoda mam nie sprzyja, dlatego rezygnujemy z wycieczki na Szczeliniec i jedziemy do Nowej Rudy zwiedzeć sztolnie. Humory nadal dopisują:-)