KSIĘGA GOŚCI

Comments: 6
 • #6

  Tomasz (Tuesday, 04 March 2014 22:35)

  super strona super zadania

 • #5

  123otomy (Thursday, 06 February 2014 08:17)

  Sumdoga oczywiście znam :-). Współpraca między klasami - świetny pomysł. Napisz do mnie proszę na prv (mwalkow41@gmail.com) to omówimy szczegóły. Wiesz, że mamy chyba wspólną znajomą? (Jola Okuniewska) :-)

 • #4

  Ola (Wednesday, 05 February 2014)

  Dzięki Monisiu (piszmy sobie po imieniu). Tą stronkę odwiedzam od dawna i inne. Podglądam, czytam i zawsze się czegoś nauczę. Widzę, że robisz gry dla dzieci. Ostatnio znalazłam www.sumdog.com - platforma edu. Gry już są dostępne, a my jako n-le udostępniamy je wg naszych wskazań poziomów i umiejętności. Matematyka free, czytanie i pisanie niestety nie. Pozdrawiam z Piły (wielkopolskie).

  A może nasze klasy nawiązałyby jakiś kontakt? Zrobimy coś wspólnie - malutki przyjacielski projekcik? Może poznalibyśmy się przez SKYPA? Coś ala polski eTwinning (na razie szukam partnera na przyszły rok).

 • #3

  123otomy (Wednesday, 05 February 2014 11:47)

  Dziękuję Pani Olu za miłe słowa. Jeśli jest Pani zainteresowana "TIK -owymi" działaniami nauczycieli zapraszam tu http://www.superbelfrzy.edu.pl/
  Serdecznie pozdrawiam
  Monika

 • #2

  Ola (Wednesday, 05 February 2014 11:05)

  Witam Pani Moniko!
  Jak zwykle przez przypadek trafiłam na fajną stronkę klasy 1. Podziwiam Pani zapał i oddanie klasie. Cieszę się, że wielu nauczycieli wykorzystuje TIK na co dzień, by edukacja była ciekawsza, atrakcyjna i motywująca. Pozdrawiam Panią i Klasę

 • #1

  Powitanie :) (Monday, 16 September 2013 22:16)

  Dzień dobry. Pani Moniko pomysł z przygotowaniem strony klasy jest doskonały. Tymuś codziennie z przejęciem opowiada co było na lekcjach, dobrze jednak uzupełnić informacje bezpośrednio u Pani. Dlatego też codziennie z zainteresowanie zaglądam na stronę, aby zobaczyć co nasze dzieci robiły na zajęciach.
  Mam dwa pytania dotyczące naszej klasy:
  1) Czy rodzicie będą mieli możliwość zapoznania się z ocenami jakie otrzymują nasze dzieci w narzędziu Classdojo?
  2) W najbliższy czwartek jest zebranie rodziców. Czy nasze spotkanie rozpoczyna się o godz. 17?
  Będę wdzięczna za odpowiedzi.
  Dziękuję za informacje i zdjęcia pokazywane na stronie naszej klasy i życzę dużo pomysłów i wytrwałości w pracy z naszymi dziećmi.